Proboszcz

Ks mgr Jarosław Kubiak

ur. 23.07.1963r.

Święcenia Kapłańskie:

02.06.1990r. z rąk Ks Kard. Prymasa Józefa Glempa

Ustanowiony Proboszczem

01.12.2007r.


DNIA 30.03.2017 Przwielebny Ksiądz Jarosław Kubiak

w uznaniu zasług za sumienną pracę duszpasterską której owocem jest

odrestaurowana świątynia i plebania

Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Żołędowie

mianowany został na:

KANONIKA HONOROWEGO

Bydgoskiej Kapituły Katedralnej